Відгуки

Клініка просто чудова.

Клініка просто чудова. Сучасне обладнання,високоспеціалізовані працівники. Переконалась на власному досвіді – лікувалася з приводу камінчика в нирці(швидко, безболісно, якісно, кілька днів і вже вдома прекрасно себе почуваю). Хворіючи ми стаємо вразливими, емоційними, більше потребуємо уваги та підтримки. Знаходитись в клініці було затишно та умови перебування дійсно комфортні, наближені до домашніх, якось все продумане до дрібниць. Постійно була оточена турботою та піклуванням з боку персоналу, дуже приємні, уважні та чуйні люди, завжди з посмішкою та готові прийти на допомогу. Мабуть серцем клініки можна назвати Сергія Анатолійовича, щодня (навіть у вихідні) він там. Завжди знаходить час кілька разів, хоча б на хвилину заглянути до пацієнтів між операціями чи консультуванням амбулаторних хворих, перед тим, як йти додому. Я дуже рада, що лікувалася саме в нього. Він дійсно Професіонал та Лікар з великої літери. Незважаючи на те, що сама медпрацівник, було дуже страшно спочатку, але Сергій Анатолійович своєю впевненістю та цілеспрямованістю з легкістю розвіяв всі тривожні думки. Завжди в гарному настрої та позитивний і цим позитивом, ніби заряджає всіх довкола. Безмежно вдячна йому за лікування та персоналу за догляд. При будь – якій можливості буду рекомендувати клініку всім.

Руслана Мазуренок
Всім відомі бентежливі почуття пацієнта, що лягає в лікарню

Всім відомі бентежливі почуття пацієнта, що лягає в лікарню… але щойно потрапляєш сюди, і стрес поступається відчуттям комфорту від оточуючої обстановки, щирої привітної атмосфери, зручно обладнаного скоріше номеру, ніж палати та заспокоєності, що ти в надійних дбайливих руках професіоналів.
Досвід та професіоналізм лікарів, всього медперсоналу, відповідальне уважне ставлення надають впевненості, що кваліфіковано та ретельно робиться все, що може бути зроблено
Велика сердечна подяка головному лікарю закладу, урологу І-ої категорії
Омелянчуку Сергію Анатолійовичу за суцільну відданість своїй такій потрібній, але ж не легкій справі, фахову обізнаність і професійність та високі людяні якості;
лікарю – урологу Войцешину Володимиру Васильовичу за глибоке знання своєї справи і досвідчені впевненні руки хірурга,
анестезіологу Гварадзе Ірині Олександрівні за високу кваліфікацію та дбайливість,
лікарю – хірургу Валерію Соколовському за уважне ставлення.
та низький уклін усьому медперсоналу центру за загальну атмосферу чуйності, тактовної уваги та поваги до пацієнту, привітності, оптимізму та позитиву.
Бажаю неспинно розвиватися та допомагати людям бути здоровими і радісними!

Олена Степанець
Сергій Анатолійович - рідкісний приклад лікаря, коли професіоналізм в хірургічних операціях поєднується з величезною турботою про своїх пацієнтів. Дуже уважний і чуйний лікар, починаючи з першого прийому, до самого закінчення періоду відновлення.

Сергій Анатолійович – рідкісний приклад лікаря, коли професіоналізм в хірургічних операціях поєднується з величезною турботою про своїх пацієнтів. Дуже уважний і чуйний лікар, починаючи з першого прийому, до самого закінчення періоду відновлення.Завжди має гарний настрій і його позитив передається як пацієнтам так і медперсоналу.
Потрапила до нього з п’ятнадцятирічною історією хронічного циститу, величезною папкою аналізів і періодичними курсами лікування на етапі, коли гори найсильніших антибіотиків вже не допомагали. Сергій Анатолійович провів цистоскопію, все доступно пояснив стосовно лікування лейкоплакії сечового міхура і провів лазерну вапоризацію ділянок лейкоплакії високотехнологічним лазерним обладнанням, завдяки якому болючий післяопераційний період скоротився в рази.
Окремо хочу сказати про післяопераційний догляд. Умови перебування в клініці і догляд медичного персоналу були на висоті. Таке відчуття, що за мною доглядали найрідніші люди, яким я не байдужа. Дякую всім вам, що ви відкрилися в Хмельницькому і так щиро і якісно допомогаєте таким як я.

Наталія Бориславська
ЦСУ ВЛАДЛЕР - синтез принципу "кожен виконує свою роботу" та гарного ставлення

Перебуваючи на лікуванні у центрі кілька днів я залишився задоволеним. Синтез принципу “кожен виконує свою роботу” та гарного ставлення — так можна коротко охарактеризувати сутність даного закладу. А найкраще для мене цей синтез проявився завдяки головному лікарю. Сергій Омелянчук завдяки багатому лікарському досвіду та вмінню спілкуватися з людьми без проблем вибудовує контактний міст з пацієнтом. А це являється запорукою успіху. Принаймні її ключовою складовою. Також окремо хотів би подякувати Ірині Гварадзе. Вона запам’ятається мені гарним спеціалістом та просто приємною людиною. Не наважусь залишити поза увагою чисту палату, піклування персоналу, різноманітну їжу та наявність кави. Мій висновок — якщо так вже сталося, що ви захворіли, раджу звернутися саме в цю клініку. Я не пошкодував. Гадаю, не пошкодуєте і ви.

Євгеній Ролдугін
Центр сучасної урології "ВЛАДЛЕР "- це дійсно клініка європейського сервісу

Доброго дня!
Центр сучасної урології “ВЛАДЛЕР “- це дійсно клініка європейського сервісу, сучасне обладнання, доступні ціни, доброзичлива атмосфера,де працює команда професіоналів під керівництвом головного лікаря Сергія Анатолійовича Омелянчука .
Щиро вдячна Вам та колегам клініки, за професіоналізм, майстерність,увагу, чуйність, добрі серця.
Дякую Богу, що спровадив мене з моїми проблемами зі здоров’ям саме до Вас.
З нагоди святкування Дня медичного працівника я бажаю Вам, Сергію Анатолійовичу та колективу “ВЛАДЛЕР ” міцного здоров’я, нескінченного оптимізму, процвітання,успіхів та професійних перемог. Нехай кожен день вашої праці буде плідним та позитивним.
Бережіть себе теж!
Рекомендую ЦСУ”ВЛАДЛЕР”!

Тетяна Вознюк
Щиро Вдячна Сергію Анатолійовичу

Щиро Вдячна Сергію Анатолійовичу та всьому персоналу клініки” Владлер” за високий професіоналізм та людяність , уважність , доброту та порядність , та сервіс на вищому рівні!!! Дякую Вам Ви найкращі!!!!

Ольга Загура
Хочу висловити подяку центру сучасної урології «Владлер»

Доброго дня!
Хочу висловити подяку центру сучасної урології «Владлер» а саме головному лікареві Омелянчуку Сергію Анатолійовичу, лікарю – хірургу Соколовському Валерію та анастезіологу Ірині Олександрівній Гварадзе. Це справжні професіонали своєї справи. Дуже уважні та тактовні до пацієнтів. Все розказали, пояснили і розвіяли страх перед оперативним втручанням.
Загалом перебування у даному медичному закладі залишило тільки позитивне враження. Нове професійне обладнання, чисті та затишні палати, смачна їжа і дуже уважний персонал.
Післяопераційний період проходить дуже легко, безболісно. Шов косметичний, якого майже не видно.
Щиро Вам вдячні! Успіхів у Вашій справі і процвітання!

Віталій Гуцал
Це дійсно сучасна клініка

Це дійсно сучасна клініка, де працюють професіонали своєї справи.
Тут не намагаються заробити грошей, а прагнуть допомогти пацієнту вчасно і кваліфіковано.
Щиро дякую за допомогу і вашу нелегку працю

Сергій Блюсюк
После консультации у Сергея Анатольевича, вывод один - отличный врач

После консультации у Сергея Анатольевича, вывод один – отличный врач. Уделил достаточно много времени, ответил на все вопросы, а также быстро отвечал на телефонные звонки, когда возникали вопросы. Ставлю 10 баллов клинике за высокий профессионализм, индивидуальный подход, располагающую обстановку, высокое качество услуг, очень адекватные цены👍👍👍

Дарья Ишутинова
Хочу виразити слова щиросердної подяки професіоналам лікарської справи

Хочу виразити слова щиросердної подяки професіоналам лікарської справи: Сергію Омелянчуку – головному лікареві, Володимиру Войцешину – лікарю-урологу, Ірині Гварадзе – анастезіологу, Валерію Соколовському – хірургу за золоті руки, майстерність, чуйність та безмежну доброзичливість.

Безсумнівно, що кожен пацієнт клініки поступає з непереборним страхом та душевною напруженістю; та безтурботна атмосфера, усміхненість персоналу та дружелюбна лагідна обстановка змушує забути про негативні думки.

ДЯКУЮ за блискучі умови перебування та харчування і неймовірні емоції, які просто неможливо описати.
Таке враження, що я побував у космосі. Ще раз дякую!

Федір Вергуш
Хочємо висловити найщиріші слова подяки лікарю - урологу Омелянчуку Сергію

Доброго вам дня!
Хочємо висловити найщиріші слова подяки лікарю – урологу Омелянчуку Сергію Анатолійовичу, за професійно проведену операцію, це людина в якій поєднуються не тільки природній талант, а також доброта та людяність, порядність, які в наш час все рідше можна зустріти, за його золоті руки та чуйне ставлення до своїх пацієнтів. Також дякуємо лікарю – хірургу Соколовському Валерію та анастезіологу Ірині Олександрівні Гварадзе, медсестрам та всьому медичному персоналу клініки. Щиро дякуємо за гарне ставлення до пацієнтів, комфортні умови перебування, чисті та затишні палати, смачна їжа і дуже уважний персонал. Все продумано грамотно, чітко.
Рекомендуємо клініку ВЛАДЛЕР.
Хочємо побажати усім вам міцного здоров’я, успіхів та процвітання, вдячних пацієнтів.

Наталя Адамчук
Дякуємо Омелянчуку С.А.

Дякуємо Омелянчуку С.А. Доктор з великої букви !
Класні спеціалісти і обслуговування на достойному рівні
Хороший медичний центр
РЕКОМЕНДУЄМ !!!

Микола Решетюк
Хочу подякувати усьому персоналу клініки

Хочу подякувати усьому персоналу клініки за добре ставлення до клієнтів та професійний підхід до виконання своєї справи. Лікарі чудові та старанні. Спасибі за ваші знання, зусилля та поради.Ваша праця безцінна. Бажаю Вам достатку сил і безмежних можливостей, подарованих долею.

Наталя Мельник
Превосходное качество услуг

О клинике:
Превосходное качество услуг. Вежливые медсёстры и санитарки, хороший персонал. Условия пребывания на 10/10. Комфортные, тёплые палаты с санузлом, холодильником и ТВ. Еда вкусная, сытная.

Непосредственно о медицинских услугах:
Они стоят своих денег на все 100%. Качественно проведена операция, в послеоперационный период постоянный присмотр за больным. В случае непредвиденных обстоятельств(а без этого в медицине не обойтись), пациента оставляют в клинике до того момента, пока Сергей Анатольевич не убедится в том, что отпускать самого пациента безопасно.

Отдельно хочу отметить позитивную атмосферу в коллективе клиники. Персонал не только профессионально выполняет свои прямые обязанности, но и умеет разрядить обстановку отличным юмором и таким образом помочь пациенту расслабиться.

Очень приятно видеть людей на своём месте и любящих свою работу.

Константин Шпырко
Словами неможливо передати мою вдячність

Словами неможливо передати мою вдячність Сергію Анатолійовичу та усьому персоналу клініки. Мої рятівники!
Уважні, доброзичливі та завжди усміхнені.

Врахували усі нюанси здоров’я, знайшли найкращий варіант лікування та операції відносно мого стану та основного захворювання. ТАКУ турботу про пацієнта я зустріла вперше. Видно, що кожен, хто тут працює- любить свою роботу.
Хвороби та операція – це завжди стрес. Але в цій клініці подбали не лише про фізичний стан, а й про психічний. Дякую Вам за ту атмосферу, яку створили в клініці, завдяки якій було легко пережити такий складний період.

Ви робите неймовірну справу- рятуєте життя. Ще раз дякую ВАМ! ДЯКУЮ!ДЯКУЮ!

Марина Давидюк
Хочу подякувати колективу клініки

Хочу подякувати колективу клініки Владлер за професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів.дуже чудова клініка.

Анатолій Мусіюк
Хочемо подякувати персоналу клініки

Хочемо подякувати персоналу клініки за чуйне ставлення до своїх пацієнтів, за професіоналізм, за чудові умови клініки. У післяопераційний період персонал не залишає пацієнта без нагляду, що свідчить що люди працюють за покликанням. Окремо, дякуємо Сергію Анатолійовичу, за його професіоналізм, за чуйність, за турботу, за його безцінні поради. Ваша професія – безцінна!

Наталія Мазур
Хотілося б подякувати всьому персоналу клініки

Хотілося б подякувати всьому персоналу клініки за хороші послуги та чуйне ставлення. В клініці комфортні умови перебування та прекрасне харчування. Окремо хотілося б подякувати Сергію Анатолійовичу за професіоналізм та якісно проведену операцію. Дуже уважний та тактовний до пацієнта лікар. Справжній професіонал своєї справи. Все доступно пояснили та заспокоїли перед операцією. Загалом після перебування в клініці залишилося лише позитивне враження. Ще раз щире дякую!

Олександр Бойко
Хочу висловити найщиріші слова подяки лікарю – урологу Омелянчуку Сергію

Доброго вам дня!
Хочу висловити найщиріші слова подяки лікарю – урологу Омелянчуку Сергію Анатолійовичу, за професійно проведену операцію, це людина в якій поєднуються не тільки природній талант, а також доброта та людяність, порядність, за його золоті руки та чуйне ставлення до своїх пацієнтів.
Це дійсно сучасна клініка, де працюють професіонали своєї справи.
Тут не намагаються заробити грошей, а прагнуть допомогти пацієнту вчасно і кваліфіковано.
Щиро дякую за допомогу

Олександр Савіцький
Европа в Хмельницькому !

Европа в Хмельницькому !
В зв’язку з погіршенням стану здоров’я, та по рекомендаціі досвідченого спеціаліста в області урологіі лікаря Янцеловського О.І.я звернувся в медклініку “Владлер”.
Як пересічна людина, яка вже прожила 69 років і лікувалась в різних шпиталях і лікарнях і яку вже нічим не здивуешь був приемно вражений, що в теперешній час е клініка Европейського класу.
Там все зроблено щоб людині було добре. Покращені умови перебування – палати на двох, туалет, джакузі, холодильник та телевізор.
Відразу по прибуттю- починаешь розуміти, що ти в Европі.
Усе по-іншому. Персонал клініки в першу чергу – великі психологи.
Зразу знімаеться увесь страх та стрес.
Попадаешь в колектив висококваліфікованих фахівців, які усілякими методами прибирають негатив і у хворого залишаеться лише одне бажання – лікуватись.
Директор клініки, головний лікар-хірург Омелянчук Сергей Анатольович, хірург Валерій Іванович, анастезіолог Іріна Олександрівна та інші досвідчені спеціалісти-професіонали своеі справи.
До операціі лікарі зрозуміло роз’ясняють, що і як буде проходити, нічого не приховуючи, а
після операціі говорять про іі результат. Все це дуже заспокоюе і процес виздоровлення проходить скоріше.
Я пробув на лікуванні в клініці біля 9 днів, відчував постійно домашню обстановку. Тому що лікарі, медсестри, молодший медичний персонал своею увагою, чуйним ставленням, добротою та гарним настроем допомогають справлятися з хворобою і обставинами в які я потрапив.
За це я ім всім дуже вдячний.
Лікування в кліниці “ВЛАДЛЕР” буду пропонувати всім знайомим, друзям та ветеранам Хмельницького району, а тому що працівники кліниці в своій роботі використовують надсучасне Европейське обладнення, і дають надію на одуження.
Виражаю щиру подяку директору клінікі Омелянчуку С.А. та усім працівникам які мене лікували і дали надію на життя.
З ПОВАГОЮ,
КОНОНЕНКО Г.В —- ЮРИСТ, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ
ВЕТЕРАНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ.

Геннадій Кононенко
Дмитро Дубілей

Дякую Сергію Анатолійовичу та всій команді за професійно зроблену роботу))) все було на високому кваліфікованому рівні, персонал є дуже привітним та дбайливий до своїх пацієнтів))) велике дякую)))

Дякую Сергію Анатолійовичу та всій команді
Хороша сучасна клініка

Хороша сучасна клініка, суперове обладнання, професійні лікарі , зверталась не одноразово- залишилась задоволена результатом лікування.
Клініку рекомендую всім.
Успіху Вам!

Катерина Пікулик
Хочу щиро подякувати лікарю від Бога - Омелянчуку Сергію

Хочу щиро подякувати лікарю від Бога – Омелянчуку Сергію Анатолійович,чуйний професіонал, від самої атмосфери в клініці вже стає легше..Привела мене в клініку Владлер складна ситуація,страшенні болі в нирці від камінців. Лікарі прооперували, незважаючи на ускладнення після операції, які,можливо, були спровоковані коронавірусом,яким я перехворів за три тижні до операції, всі проблеми вирішувалися.Лікар відповідав на всі дзвінки, консультував, все тримав на контролі. Персонал клініки- молодці,всім щира подяка. Напередодні свят хочу побажати Вам міцного здоров’я, процвітання для клініки, та Божого благословіння всій команді під керівництвом Омелянчука Сергія Анатолійовича!

Василь Бонк
Хочу висловити свою подяку Сергію Анатолійовичу, лікарю від БОГА!!!!!!

Хочу висловити свою подяку Сергію Анатолійовичу, лікарю від БОГА!!!!!!
Та усьому персоналу клініки ВЛАДЛЕР.
За СУПЕРОВЕ ставлення до пацієнтів та їх професійний підхід.
Спасибі за вашу працю! Бажаю Вам і вашому персоналу великого процвітання!
Дякую! Дякую! Дякую!

Альона Кузьомська
Хочу подякувати Сергію Анатолійовичу та усьому персоналу клініки Владлер

Хочу подякувати Сергію Анатолійовичу та усьому персоналу клініки Владлер за їхню першокласну роботу та ставлення до та після операційний період. Чистота на вищому рівні. Харчування дуже смачне. Після операції лікар та мед сестри заходили майже кожні 10 хв. Дуже приємні та турботливі люди тут працюють. Щастя Вам та здоров’я)))

Андрій Фургал
Велика вдячність персоналу, за турботу, за охайність, за професіоналізм

Довелося побувати у центрі сучасної урології ВЛАДЛЕР. Раніше про цю молоду команду, навіть і не чув. Був здивований ставленням молодих професіоналів. Познайомився з Сергієм Омелянчуком, таких людей у своєму житті я мабуть не зустрічав. Це дійсно професіонал, майстер своєї справи. Велика вдячність персоналу, за турботу, за охайність, за професіоналізм.

Юрій Криворучко
Хочу висловити величезну подяку Сергію Анатолівичу

Хочу висловити величезну подяку Сергію Анатолівичу,за його працю та професіоналізм. Це є людина з великої літери та лікар від Бога.
Ще хочу подякувати усьому персоналу за їхнє турботливе ставлення до пацієнтів. Ви усі найкращі. Бажаю Вам здоров‘я та процвітання. Щераз усім Дякую.

Анатолій Польний
Щиро дякую всьому колетиву клініки

Щиро дякую всьому колетиву клініки за чуйне та доброзичливе ставлення до пацієнтів. Це професіонали своєї справи. Сучасне обладнання та комфортні умови перебування. Велика особлива вдячність лікарю-урологу Омелянчуку Сергію Анатолійовичу. Це лікар від Бога, людина з добрим і щирим серцем.
Рекомендую всім у кого проблеми з сечо-кам”яними хворобами. повірте – не пошкодуєте.
З великою повагою та шаною Гайдукевич Борис Йосипович.

Борис Гайдукевич
Дякую персоналу клініки ВЛАДЛЕР

Дякую персоналу клініки ВЛАДЛЕР , а особливо головному лікарю Сергію Анатолійовичу! Пройшовши довгий шлях до встановлення діагнозу, дуже рада, що доля привела мене до Сергія Анатолійовича! Завдяки йому був встановлений діагноз і призначене лікування. У клініці була всього два дні, а таке враження, що у санаторії! Дякую за професіоналізм, відношення,увагу, комфорт. Успіхів Вам, процвітання, вдячних пацієнтів!

Світлана Швець
Від щирого серця хочу подякувати головному лікарю Омелянчуку Сергію

Від щирого серця хочу подякувати головному лікарю Омелянчуку Сергію Анатолійовичу і усьому колективу клініки Владлер, за високий професіоналізм,чуйність,ввічливість,доброзичливість. Все чітко організовано, колектив на своєму місці, професійно виконує свої обов’язки. Дуже смачно годують.Сергій Анатолійович, ще раз дякую за ваші золоті руки,здоров’я бажаю,мирного Неба над головою,та щедрих Господніх Благословінь!!!

Андрій Кожухар
Наша семья приносит большую благодарность ЦСУ ВЛАДЛЕР

Наша семья приносит большую благодарность ЦСУ ВЛАДЛЕР, которым руководит Омельянчук Сергей Анатольевич. Сергей Анатольевич – врач от Бога, мы обратились за помощью, он сделал сложную операцию. Он очень добрый, внимательный к своим пациентам врач.Желаем вам здоровья, успехов в работе. Также выражаю благодарность всему вашему коллективу, где царит тишина, чистота и уют, за внимание к больным. Пусть вам Господь воздаст во сто крат то, что вы делаете людям. НИЗКИЙ ВАМ УКЛОН ВСЕМУ КОЛЛЕКТИВУ!!!

Анатолій Марчук
Хочу висловити подяку за успішне лікування

Хочу висловити подяку за успішне лікування. Професійний, уважний і чуйний персонал. Найвищий рівень обслуговування!👍

Анатолій Бондар
Хочу висловити щиру подяку Сергію Анатолійовичу

Хочу висловити щиру подяку Сергію Анатолійовичу особисто і всій чудовій команді клініки. Лікар який просто закоханий у свою справу, чуйний, уважний. Лікар з золотими руками і серцем. Весь персонал завжди привітний, ніколи не залишать без посмішки і запитання “у вас все добре?'” Комфортні двомісні палати, в яких є все необхідне. Я особисто почувалася ніби на курорті. Всім кому необхідно -звертайтеся. Тут вам допоможуть це 100%. Рекомендую не терпіти, а звертатися у сучасну клініку “Владлер”.

Леся Гича
Хочу висловити подяку колективу Центру сучасної урології ВЛАДЛЕР

Хочу висловити подяку колективу Центру сучасної урології ВЛАДЛЕР та відмітити високий професіоналізм лікаря Сергія Аналолійовича. Сучасні технології лікування приємно вражають. Дякую . Чуйний і уважний колектив, анастазіолог Сергій Миколайович- всі як єдиний організований , добре скоординований механізм, налаштований на пацієнта. Рекомендую вибирати ВЛАДЛЕР.
Сергію Анатолієвичу , бажаю міцного здоров’я Вам .

Анатолій Грипинський
Висловлюю щиру подяку лікарю Омелянчуку Сергію

Висловлюю щиру подяку лікарю Омелянчуку Сергію Анатолійовичу – це лікар від Бога, професіоналізм на найвищому рівні. Лікар дуже чуйний та уважний до своїх пацієнтів. З впевненістю можу сказати, що атмосферність клініки найкраща! Також щира подяка персоналу клініки за гарне ставлення та увагу до своїх пацієнтів.
Бажаю тільки процвітання та вдячних клієнтів, нехай ЦСУ ВЛАДЛЕР залишається й надалі найкращою клінікою з найкращими лікарями та персоналом.

Станіслав Бінькевич
Дуже величезне дякую хочу сказати Сергію Анатолійовичу

Дуже величезне дякую хочу сказати Сергію Анатолійовичу і всій команді. Довгих 23 роки я промучилась з болями в нирках, але це було ніщо порівняно з останніми трьома тижнями. Тоді я почала шукати лікаря який би мені допоміг. За відгуками я знайшла цю клініку і не пожаліла про це. Тут дійсно європейська клініка. Уважний персонал. А у Сергія Анатолійовича просто золоті руки і серце. Лікар від Бога, який просто закоханий у свою справу. Я дякую, дякую і дякую за подароване мені життя без болю.

Леся Гича
Хочу поділитися надзвичайно гарним закладом Владлер

Хочу поділитися надзвичайно гарним закладом Владлер, де тобі крім комфорту надають теплоту та турботу ,все на вищому рівні, привітний та усміхнений персонал ще з дверей своїм позитивом та посмішкою підіймають настрій. Лікарі Сергій Анатолійович та Володимир Васильович професіонали своєї справи та просто люди які люблять свою роботу . Медсестри і весь персонал це люди за яких можна сказати ви на своєму місці і дякую що ви такі є. Заклад який створений з любов’ю і в якому панує Любов 🤍 Чисто ,затишно ,сучасне обладнання. Щиро рекомендую .

Юлія Грондецька
Хочу подякувати Сергію Анатолійовичу

Хочу подякувати Сергію Анатолійовичу.  Дуже хороший і кваліфікований спеціаліст, зміг зробити те, шо у інших лікарнях ніяк невдавалось. Чуйний персонал та дбайливий догляд … рекомендую тільки цю клініку з впевненістю шо краще небуде ніде!

Іван Пригода
Хочу виразити вдячність та щиру подяку головному лікарю

Хочу виразити вдячність та щиру подяку головному лікарю Сергію Анатолійовичу та всьому колективу клініки ВЛАДЛЕР.
Сучасне обладнання та комфортні умови перебування, турбота та опіка в післяопераційний період, підтримка та рекомендації…
Після лікування залишилися одні позитивні та приємні емоції.
Центр сучасної урології ВЛАДЛЕР – це клініка з Європейським сервісом. РЕКОМЕНДУЮ!!!

Сергій Білий
Надзвичайно задоволений цією клінікою

Надзвичайно задоволений цією клінікою, нарешті зміг позбутись клятого камінця. Персонал чудовий, умови теж. Які б ускладнення не були, лікар намагається допомогти і зробити все якнайкраще. Однозначно мій найкращий (якщо так можна сказати про операцію) досвід перебування в лікарні.

Олександр Іванюк
 • Надзвичайно задоволений цією клінікою

  Надзвичайно задоволений цією клінікою, нарешті зміг позбутись клятого камінця. Персонал чудовий, умови теж. Які б ускладнення не були, лікар намагається допомогти і зробити все якнайкраще. Однозначно мій найкращий (якщо так можна сказати про операцію) досвід перебування в лікарні.

  Олександр Іванюк
 • Хочу виразити вдячність та щиру подяку головному лікарю

  Хочу виразити вдячність та щиру подяку головному лікарю Сергію Анатолійовичу та всьому колективу клініки ВЛАДЛЕР.
  Сучасне обладнання та комфортні умови перебування, турбота та опіка в післяопераційний період, підтримка та рекомендації…
  Після лікування залишилися одні позитивні та приємні емоції.
  Центр сучасної урології ВЛАДЛЕР – це клініка з Європейським сервісом. РЕКОМЕНДУЮ!!!

  Сергій Білий
 • Хочу подякувати Сергію Анатолійовичу

  Хочу подякувати Сергію Анатолійовичу.  Дуже хороший і кваліфікований спеціаліст, зміг зробити те, шо у інших лікарнях ніяк невдавалось. Чуйний персонал та дбайливий догляд … рекомендую тільки цю клініку з впевненістю шо краще небуде ніде!

  Іван Пригода
 • Хочу поділитися надзвичайно гарним закладом Владлер

  Хочу поділитися надзвичайно гарним закладом Владлер, де тобі крім комфорту надають теплоту та турботу ,все на вищому рівні, привітний та усміхнений персонал ще з дверей своїм позитивом та посмішкою підіймають настрій. Лікарі Сергій Анатолійович та Володимир Васильович професіонали своєї справи та просто люди які люблять свою роботу . Медсестри і весь персонал це люди за яких можна сказати ви на своєму місці і дякую що ви такі є. Заклад який створений з любов’ю і в якому панує Любов 🤍 Чисто ,затишно ,сучасне обладнання. Щиро рекомендую .

  Юлія Грондецька

Залишити відгук