Відгуки

Клініка просто чудова.

Клініка просто чудова. Сучасне обладнання,високоспеціалізовані працівники. Переконалась на власному досвіді – лікувалася з приводу камінчика в нирці(швидко, безболісно, якісно, кілька днів і вже вдома прекрасно себе почуваю). Хворіючи ми стаємо вразливими, емоційними, більше потребуємо уваги та підтримки. Знаходитись в клініці було затишно та умови перебування дійсно комфортні, наближені до домашніх, якось все продумане до дрібниць. Постійно була оточена турботою та піклуванням з боку персоналу, дуже приємні, уважні та чуйні люди, завжди з посмішкою та готові прийти на допомогу. Мабуть серцем клініки можна назвати Сергія Анатолійовича, щодня (навіть у вихідні) він там. Завжди знаходить час кілька разів, хоча б на хвилину заглянути до пацієнтів між операціями чи консультуванням амбулаторних хворих, перед тим, як йти додому. Я дуже рада, що лікувалася саме в нього. Він дійсно Професіонал та Лікар з великої літери. Незважаючи на те, що сама медпрацівник, було дуже страшно спочатку, але Сергій Анатолійович своєю впевненістю та цілеспрямованістю з легкістю розвіяв всі тривожні думки. Завжди в гарному настрої та позитивний і цим позитивом, ніби заряджає всіх довкола. Безмежно вдячна йому за лікування та персоналу за догляд. При будь – якій можливості буду рекомендувати клініку всім.

Руслана Мазуренок
Всім відомі бентежливі почуття пацієнта, що лягає в лікарню

Всім відомі бентежливі почуття пацієнта, що лягає в лікарню… але щойно потрапляєш сюди, і стрес поступається відчуттям комфорту від оточуючої обстановки, щирої привітної атмосфери, зручно обладнаного скоріше номеру, ніж палати та заспокоєності, що ти в надійних дбайливих руках професіоналів.
Досвід та професіоналізм лікарів, всього медперсоналу, відповідальне уважне ставлення надають впевненості, що кваліфіковано та ретельно робиться все, що може бути зроблено
Велика сердечна подяка головному лікарю закладу, урологу І-ої категорії
Омелянчуку Сергію Анатолійовичу за суцільну відданість своїй такій потрібній, але ж не легкій справі, фахову обізнаність і професійність та високі людяні якості;
лікарю – урологу Войцешину Володимиру Васильовичу за глибоке знання своєї справи і досвідчені впевненні руки хірурга,
анестезіологу Гварадзе Ірині Олександрівні за високу кваліфікацію та дбайливість,
лікарю – хірургу Валерію Соколовському за уважне ставлення.
та низький уклін усьому медперсоналу центру за загальну атмосферу чуйності, тактовної уваги та поваги до пацієнту, привітності, оптимізму та позитиву.
Бажаю неспинно розвиватися та допомагати людям бути здоровими і радісними!

Олена Степанець
Сергій Анатолійович - рідкісний приклад лікаря, коли професіоналізм в хірургічних операціях поєднується з величезною турботою про своїх пацієнтів. Дуже уважний і чуйний лікар, починаючи з першого прийому, до самого закінчення періоду відновлення.

Сергій Анатолійович – рідкісний приклад лікаря, коли професіоналізм в хірургічних операціях поєднується з величезною турботою про своїх пацієнтів. Дуже уважний і чуйний лікар, починаючи з першого прийому, до самого закінчення періоду відновлення.Завжди має гарний настрій і його позитив передається як пацієнтам так і медперсоналу.
Потрапила до нього з п’ятнадцятирічною історією хронічного циститу, величезною папкою аналізів і періодичними курсами лікування на етапі, коли гори найсильніших антибіотиків вже не допомагали. Сергій Анатолійович провів цистоскопію, все доступно пояснив стосовно лікування лейкоплакії сечового міхура і провів лазерну вапоризацію ділянок лейкоплакії високотехнологічним лазерним обладнанням, завдяки якому болючий післяопераційний період скоротився в рази.
Окремо хочу сказати про післяопераційний догляд. Умови перебування в клініці і догляд медичного персоналу були на висоті. Таке відчуття, що за мною доглядали найрідніші люди, яким я не байдужа. Дякую всім вам, що ви відкрилися в Хмельницькому і так щиро і якісно допомогаєте таким як я.

Наталія Бориславська
ЦСУ ВЛАДЛЕР - синтез принципу "кожен виконує свою роботу" та гарного ставлення

Перебуваючи на лікуванні у центрі кілька днів я залишився задоволеним. Синтез принципу “кожен виконує свою роботу” та гарного ставлення — так можна коротко охарактеризувати сутність даного закладу. А найкраще для мене цей синтез проявився завдяки головному лікарю. Сергій Омелянчук завдяки багатому лікарському досвіду та вмінню спілкуватися з людьми без проблем вибудовує контактний міст з пацієнтом. А це являється запорукою успіху. Принаймні її ключовою складовою. Також окремо хотів би подякувати Ірині Гварадзе. Вона запам’ятається мені гарним спеціалістом та просто приємною людиною. Не наважусь залишити поза увагою чисту палату, піклування персоналу, різноманітну їжу та наявність кави. Мій висновок — якщо так вже сталося, що ви захворіли, раджу звернутися саме в цю клініку. Я не пошкодував. Гадаю, не пошкодуєте і ви.

Євгеній Ролдугін
Центр сучасної урології "ВЛАДЛЕР "- це дійсно клініка європейського сервісу

Доброго дня!
Центр сучасної урології “ВЛАДЛЕР “- це дійсно клініка європейського сервісу, сучасне обладнання, доступні ціни, доброзичлива атмосфера,де працює команда професіоналів під керівництвом головного лікаря Сергія Анатолійовича Омелянчука .
Щиро вдячна Вам та колегам клініки, за професіоналізм, майстерність,увагу, чуйність, добрі серця.
Дякую Богу, що спровадив мене з моїми проблемами зі здоров’ям саме до Вас.
З нагоди святкування Дня медичного працівника я бажаю Вам, Сергію Анатолійовичу та колективу “ВЛАДЛЕР ” міцного здоров’я, нескінченного оптимізму, процвітання,успіхів та професійних перемог. Нехай кожен день вашої праці буде плідним та позитивним.
Бережіть себе теж!
Рекомендую ЦСУ”ВЛАДЛЕР”!

Тетяна Вознюк
Щиро Вдячна Сергію Анатолійовичу

Щиро Вдячна Сергію Анатолійовичу та всьому персоналу клініки” Владлер” за високий професіоналізм та людяність , уважність , доброту та порядність , та сервіс на вищому рівні!!! Дякую Вам Ви найкращі!!!!

Ольга Загура
Хочу висловити подяку центру сучасної урології «Владлер»

Доброго дня!
Хочу висловити подяку центру сучасної урології «Владлер» а саме головному лікареві Омелянчуку Сергію Анатолійовичу, лікарю – хірургу Соколовському Валерію та анастезіологу Ірині Олександрівній Гварадзе. Це справжні професіонали своєї справи. Дуже уважні та тактовні до пацієнтів. Все розказали, пояснили і розвіяли страх перед оперативним втручанням.
Загалом перебування у даному медичному закладі залишило тільки позитивне враження. Нове професійне обладнання, чисті та затишні палати, смачна їжа і дуже уважний персонал.
Післяопераційний період проходить дуже легко, безболісно. Шов косметичний, якого майже не видно.
Щиро Вам вдячні! Успіхів у Вашій справі і процвітання!

Віталій Гуцал
Це дійсно сучасна клініка

Це дійсно сучасна клініка, де працюють професіонали своєї справи.
Тут не намагаються заробити грошей, а прагнуть допомогти пацієнту вчасно і кваліфіковано.
Щиро дякую за допомогу і вашу нелегку працю

Сергій Блюсюк
После консультации у Сергея Анатольевича, вывод один - отличный врач

После консультации у Сергея Анатольевича, вывод один – отличный врач. Уделил достаточно много времени, ответил на все вопросы, а также быстро отвечал на телефонные звонки, когда возникали вопросы. Ставлю 10 баллов клинике за высокий профессионализм, индивидуальный подход, располагающую обстановку, высокое качество услуг, очень адекватные цены👍👍👍

Дарья Ишутинова
Хочу виразити слова щиросердної подяки професіоналам лікарської справи

Хочу виразити слова щиросердної подяки професіоналам лікарської справи: Сергію Омелянчуку – головному лікареві, Володимиру Войцешину – лікарю-урологу, Ірині Гварадзе – анастезіологу, Валерію Соколовському – хірургу за золоті руки, майстерність, чуйність та безмежну доброзичливість.

Безсумнівно, що кожен пацієнт клініки поступає з непереборним страхом та душевною напруженістю; та безтурботна атмосфера, усміхненість персоналу та дружелюбна лагідна обстановка змушує забути про негативні думки.

ДЯКУЮ за блискучі умови перебування та харчування і неймовірні емоції, які просто неможливо описати.
Таке враження, що я побував у космосі. Ще раз дякую!

Федір Вергуш
Хочємо висловити найщиріші слова подяки лікарю - урологу Омелянчуку Сергію

Доброго вам дня!
Хочємо висловити найщиріші слова подяки лікарю – урологу Омелянчуку Сергію Анатолійовичу, за професійно проведену операцію, це людина в якій поєднуються не тільки природній талант, а також доброта та людяність, порядність, які в наш час все рідше можна зустріти, за його золоті руки та чуйне ставлення до своїх пацієнтів. Також дякуємо лікарю – хірургу Соколовському Валерію та анастезіологу Ірині Олександрівні Гварадзе, медсестрам та всьому медичному персоналу клініки. Щиро дякуємо за гарне ставлення до пацієнтів, комфортні умови перебування, чисті та затишні палати, смачна їжа і дуже уважний персонал. Все продумано грамотно, чітко.
Рекомендуємо клініку ВЛАДЛЕР.
Хочємо побажати усім вам міцного здоров’я, успіхів та процвітання, вдячних пацієнтів.

Наталя Адамчук
Дякуємо Омелянчуку С.А.

Дякуємо Омелянчуку С.А. Доктор з великої букви !
Класні спеціалісти і обслуговування на достойному рівні
Хороший медичний центр
РЕКОМЕНДУЄМ !!!

Микола Решетюк
Хочу подякувати усьому персоналу клініки

Хочу подякувати усьому персоналу клініки за добре ставлення до клієнтів та професійний підхід до виконання своєї справи. Лікарі чудові та старанні. Спасибі за ваші знання, зусилля та поради.Ваша праця безцінна. Бажаю Вам достатку сил і безмежних можливостей, подарованих долею.

Наталя Мельник
 • Хочу подякувати усьому персоналу клініки

  Хочу подякувати усьому персоналу клініки за добре ставлення до клієнтів та професійний підхід до виконання своєї справи. Лікарі чудові та старанні. Спасибі за ваші знання, зусилля та поради.Ваша праця безцінна. Бажаю Вам достатку сил і безмежних можливостей, подарованих долею.

  Наталя Мельник
 • Дякуємо Омелянчуку С.А.

  Дякуємо Омелянчуку С.А. Доктор з великої букви !
  Класні спеціалісти і обслуговування на достойному рівні
  Хороший медичний центр
  РЕКОМЕНДУЄМ !!!

  Микола Решетюк
 • Хочємо висловити найщиріші слова подяки лікарю - урологу Омелянчуку Сергію

  Доброго вам дня!
  Хочємо висловити найщиріші слова подяки лікарю – урологу Омелянчуку Сергію Анатолійовичу, за професійно проведену операцію, це людина в якій поєднуються не тільки природній талант, а також доброта та людяність, порядність, які в наш час все рідше можна зустріти, за його золоті руки та чуйне ставлення до своїх пацієнтів. Також дякуємо лікарю – хірургу Соколовському Валерію та анастезіологу Ірині Олександрівні Гварадзе, медсестрам та всьому медичному персоналу клініки. Щиро дякуємо за гарне ставлення до пацієнтів, комфортні умови перебування, чисті та затишні палати, смачна їжа і дуже уважний персонал. Все продумано грамотно, чітко.
  Рекомендуємо клініку ВЛАДЛЕР.
  Хочємо побажати усім вам міцного здоров’я, успіхів та процвітання, вдячних пацієнтів.

  Наталя Адамчук
 • Хочу виразити слова щиросердної подяки професіоналам лікарської справи

  Хочу виразити слова щиросердної подяки професіоналам лікарської справи: Сергію Омелянчуку – головному лікареві, Володимиру Войцешину – лікарю-урологу, Ірині Гварадзе – анастезіологу, Валерію Соколовському – хірургу за золоті руки, майстерність, чуйність та безмежну доброзичливість.

  Безсумнівно, що кожен пацієнт клініки поступає з непереборним страхом та душевною напруженістю; та безтурботна атмосфера, усміхненість персоналу та дружелюбна лагідна обстановка змушує забути про негативні думки.

  ДЯКУЮ за блискучі умови перебування та харчування і неймовірні емоції, які просто неможливо описати.
  Таке враження, що я побував у космосі. Ще раз дякую!

  Федір Вергуш

Залишити відгук