Центр сучасної урології «ВЛАДЛЕР» —

це якісні послуги, комфорт та доступні ціни.

Під керівництвом головного лікаря – уролога I-ої категорії

Сергія
Омелянчука

у центрі успішно проводяться надскладні операції. Ми застосовуємо сучасне обладнання та міжнародний досвід діагностики та лікування урологічних проблем.

Центр сучасної урології «ВЛАДЛЕР» – це клініка, де працюють висококваліфіковані спеціалісти в області урології, які переймають досвід на міжнародних конференціях та європейському стажуванні.

У центрі «ВЛАДЛЕР» пацієнтам доступні послуги УЗД, фізіотерапевтичні процедури, лікування сечокам’яної хвороби відкритими та малоінвазивними методами оперативних втручань, діагностика та лікування онкологічних захворювань сечовидільної системи, аденоми простати, каменів нирок, раку передміхурової залози, ниркових колік та інших порушень уродинаміки.

Ми відкриті для будь-якої людини, яка потребує допомоги, і знаємо, що запорукою одужання є настрій пацієнтів. Тому у Центрі сучасної урології «ВЛАДЛЕР» ми взяли за основу стандарти облаштування медичних закладів Європи.

Лікарня знаходиться на базі військового шпиталю з затишними куточками для відпочинку та чистим повітрям.

Інтер'єр нашої клініки продуманий для комфорту наших пацієнтів: естетично оформлені лікарські кабінети, хол та зал очікування.

Госпіталізація пацієнтів проводиться в комфортабельні двомісні палати.

Проїзд від автовокзалу № 3 до госпіталю ветеранів війни:
автобус Хмельницький –Карпівці
№ 14, № 18

Центр сучасної урології «ВЛАДЛЕР»

Ми робимо усе, щоб піти від безликих стандартів в медицині, адже наша головна мета - швидке одужання наших пацієнтів в атмосфері доброзичливості та комфорту!

Наші переваги

Обладнання
Сучасне обладнання
Клініка
Приватна клініка
Європейський сервіс
Європейський сервіс
Досвідчені лікарі
Досвідчені лікарі